Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I
| Zwembad Verwarmd zwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
1-slaapkamer Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I Florianópolis appartement is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Ingleses in Florianópolis op circa 2 km van het Playa Brava strand. Het appartement is geschikt voor maximaal 4 gasten.
Het 1-badkamer appartement is gelegen op ongeveer 10 minuten met de auto van het Praia dos Ingleses strand.
Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I appartement biedt een balkon, een woonkamer en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt het appartement een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. Main Bus station is op circa 25 km van de accommodatie. De aanwezigheid van een sauna zorgt voor een verhoogde tevredenheid van de gasten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ponta das Canas Beach4,2 km
- Praia dos Ingleses1,6 km
- Lagoinha Beach4,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz40 km
- Treinstations
- Main Bus Station25 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Internet toegang
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Sauna
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I appartement?
De prijs van het boeken van Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I appartement is $121. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I appartement de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I appartement?
Er is Main Bus treinstation op circa 25 km van Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I appartement. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Maravilhoso Apto Wi-Fi E Vista Para O Mar - Nx01I appartement verblijven. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.